UKR
Отримайте нову професію\: перелік безплатних для України онлайн\-платформ
2022.04.11

Отримайте нову професію: перелік безплатних для України онлайн-платформ

Можливість працювати віддалено набуває великого попиту — українці, вимушені покидати свої домівки, шукають альтернативні варіанти щодо фінансового забезпечення. Опанування новою професією — реальний спосіб розширити свої можливості та працювати незалежно від того, де перебуваєш. Для деяких професій достатньо мати планшет та доступ до інтернету; виключення складають ті спеціальності, що потребують використання “важких” програм — наприклад, дизайн. Читайте рекомендації прямо зараз — термін безплатного доступу до деяких програм обмежений!

 

Вам також буде цікаво:

Вакансії та резюме в Україні

Вакансії та резюме в Польщі

Робота в 50+ країнах: зручний пошук!

Flagma – портал для бізнесу, який об'єднує країни. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису!

 

Перелік відкритих для українців ресурсів

 • Онлайн-центр Genius

Онлайн-центр Genius запрошує українців на безплатні професійні курси. В каталозі програми з навчання бізнесу, веб-дизайну, маркетингу, SMM, SEO, бухгалтерії та багато інших цікавих спеціальностей. Після реєстрації протягом 72 годин користувач отримає доступ до одного курсу. Але! Засновники школи, Олесь Тимофєєв та Олександр Рябікін, запрошують робити репости з метою поширення їх пропозиції серед друзів — об’єднавшись, ви зможете обмінюватись і закінчите стільки курсів, скільки побажаєте.

 • Платформа Сoursera

Міжнародна платформа Сoursera надає можливість обрати після реєстрації безплатні курси від навчальних закладів Англії та інших країн. Найімовірніше, вам знадобиться знання англійської мови.

 • Школа Redcamp

Курс "Основи проєктного менеджменту" від школи Redcamp обіцяє дуже насичену, навіть важку програму, після освоєння якої ви станете справжнім професіоналом. Крім того, автор Андрій Осипенко ділиться корисними порадами в Телеграмі.

 • Онлайн-школа CreoStudy

CreoStudy запропонували навчання для тих, хто бажає працювати на платформі Upwork. Нагадаємо, що Upwork — компанія, яка пропонує глобальний майданчик з пошуку роботи та низку програмних продуктів для роботодавців, які хочуть найняти та співпрацювати з віддаленими фахівцями.

 • Онлайн-платформа "Креативна практика"

Креативна Практика, онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях, на найближчий місяць робить всі свої курси з дизайну безплатними. Вже сьогодні можна почати вивчати такі дисципліни: “Основи дизайну”, “Графічний дизайн. Композиція”, “Основи вебдизайну”, “UX/UI. Проєктування та дизайн інтерфейсів”, “Робота з Photoshop”, “Робота з Figma”, “Робота з After Effects”, “Робота з Illustrator”. Для отримання доступу достатньо зареєструватися за посиланням.

 • Соціогуманітарний факультет Projector Institute, Humanitarium

Отримати цікаві знання та, навіть, поліпшити професійні навички з дизайну допоможе Соціогуманітарний факультет Projector Institute, який підтримує Україну та запрошує на безплатні відеокурси з філософії, українського дизайну, мистецтва. Повна інструкція за посиланням.

 • Maksym Husar, Udemy

Maksym Husar безлімітно надає безплатний доступ на Udemy до одного зі своїх курсів з iOS розробки.

 • Школа програмування ITVDN

В підтримку України ITVDN відкрили курси з програмування. В каталозі C#, TypeScript, SQL, HTML5 та CSS3, Python, Django, JavaScript та багато іншого. Заходьте на сторінку, цікавтеся, починайте!

 • Міжнародна IT-компанія Boosta

Boosta надали вільний доступ до 4 курсів з digital-професій: SEO та лінкбілдінг, SMM та таргетинг з нуля, Fiverr для фрилансерів, Customer Care: Support &Sales.

 • Онлайн-курс від Сергія Сараханова

Пропозиція цікава для тих, хто мріяв професійно опанувати фотоапаратом. Записуйтеся на груповий онлайн-курс з портретної фотографії від Сергія Сараханова: окрім доступу до навчання, студенти зможуть скористатися волонтерською допомогою досвічених фотографів та поставити їм будь-яке запитання щодо професії, отримати поради стосовно просунення послуг. Курс розрахований як на практикуючих фотографів, та і на новачків.

 • Платформа онлайн-освіти Prometheus 

Платформа онлайн-освіти в Україні Prometheus віддалено навчає фрилансу і оффлайн-професіям, це “Академія таксиста”, різні види туризму, “ІТ-продукт з нуля”, лідерство, психологія, міжнародне право; надає можливість підвищити кваліфікацію та інше.

 • Проєкт Education Era

Набір цікавих уроків від проєкту Education Era, що допоможуть розширити кругозір та вдосконалити професійні навички.

 • Платформа Сampster

Інтерактивна платформа “Кампстер” дарує доступ до невеликої кількості курсів, які стануть у пригоді, якщо ви поки що не визначилися та бажаєте дізнатися про фріланс-професії детальніше.

 

Вам також буде цікаво:

Благодійність: пропонуйте, запитуйте безплатну допомогу на Flagma!

Біженство “за океан”: які умові для українців в Канаді ті інших країнах?

Вимушені переселенці в Україні: куди звертатись за допомогою

Біженцям з України: актуальні умови перетину кордонів країн, що межують (Румунії, Молдови, Словаччини, Угорщини, Польщі)

Умови для біженців в країни ЄС, що не мають спільних кордонів з Україною

Українські біженці в Польщі: що важливо знати

Німеччина: що потрібно знати біженцям з України

США: які можливості для біженців з України?

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×