Можливість працювати віддалено набуває великого попиту — українці, вимушені покидати свої домівки, шукають альтернативні варіанти щодо фінансового забезпечення. Опанування новою професією — реальний спосіб розширити свої можливості та працювати незалежно від того, де перебуваєш. Для деяких професій достатньо мати планшет та доступ до інтернету; виключення складають ті спеціальності, що потребують використання “важких” програм — наприклад, дизайн. Читайте рекомендації прямо зараз — термін безплатного доступу до деяких програм обмежений!
Вам також буде цікаво:
Робота в 50+ країнах: зручний пошук!
Перелік відкритих для українців ресурсів
- Онлайн-центр Genius
Онлайн-центр Genius запрошує українців на безплатні професійні курси. В каталозі програми з навчання бізнесу, веб-дизайну, маркетингу, SMM, SEO, бухгалтерії та багато інших цікавих спеціальностей. Після реєстрації протягом 72 годин користувач отримає доступ до одного курсу. Але! Засновники школи, Олесь Тимофєєв та Олександр Рябікін, запрошують робити репости з метою поширення їх пропозиції серед друзів — об’єднавшись, ви зможете обмінюватись і закінчите стільки курсів, скільки побажаєте.
- Платформа Сoursera
Міжнародна платформа Сoursera надає можливість обрати після реєстрації безплатні курси від навчальних закладів Англії та інших країн. Найімовірніше, вам знадобиться знання англійської мови.
- Школа Redcamp
Курс "Основи проєктного менеджменту" від школи Redcamp обіцяє дуже насичену, навіть важку програму, після освоєння якої ви станете справжнім професіоналом. Крім того, автор Андрій Осипенко ділиться корисними порадами в Телеграмі.
- Онлайн-школа CreoStudy
CreoStudy запропонували навчання для тих, хто бажає працювати на платформі Upwork. Нагадаємо, що Upwork — компанія, яка пропонує глобальний майданчик з пошуку роботи та низку програмних продуктів для роботодавців, які хочуть найняти та співпрацювати з віддаленими фахівцями.
- Онлайн-платформа "Креативна практика"
Креативна Практика, онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях, на найближчий місяць робить всі свої курси з дизайну безплатними. Вже сьогодні можна почати вивчати такі дисципліни: “Основи дизайну”, “Графічний дизайн. Композиція”, “Основи вебдизайну”, “UX/UI. Проєктування та дизайн інтерфейсів”, “Робота з Photoshop”, “Робота з Figma”, “Робота з After Effects”, “Робота з Illustrator”. Для отримання доступу достатньо зареєструватися за посиланням.
- Соціогуманітарний факультет Projector Institute, Humanitarium
Отримати цікаві знання та, навіть, поліпшити професійні навички з дизайну допоможе Соціогуманітарний факультет Projector Institute, який підтримує Україну та запрошує на безплатні відеокурси з філософії, українського дизайну, мистецтва. Повна інструкція за посиланням.
- Maksym Husar, Udemy
Maksym Husar безлімітно надає безплатний доступ на Udemy до одного зі своїх курсів з iOS розробки.
- Школа програмування ITVDN
В підтримку України ITVDN відкрили курси з програмування. В каталозі C#, TypeScript, SQL, HTML5 та CSS3, Python, Django, JavaScript та багато іншого. Заходьте на сторінку, цікавтеся, починайте!
- Міжнародна IT-компанія Boosta
Boosta надали вільний доступ до 4 курсів з digital-професій: SEO та лінкбілдінг, SMM та таргетинг з нуля, Fiverr для фрилансерів, Customer Care: Support &Sales.
- Онлайн-курс від Сергія Сараханова
Пропозиція цікава для тих, хто мріяв професійно опанувати фотоапаратом. Записуйтеся на груповий онлайн-курс з портретної фотографії від Сергія Сараханова: окрім доступу до навчання, студенти зможуть скористатися волонтерською допомогою досвічених фотографів та поставити їм будь-яке запитання щодо професії, отримати поради стосовно просунення послуг. Курс розрахований як на практикуючих фотографів, та і на новачків.
- Платформа онлайн-освіти Prometheus
Платформа онлайн-освіти в Україні Prometheus віддалено навчає фрилансу і оффлайн-професіям, це “Академія таксиста”, різні види туризму, “ІТ-продукт з нуля”, лідерство, психологія, міжнародне право; надає можливість підвищити кваліфікацію та інше.
- Проєкт Education Era
Набір цікавих уроків від проєкту Education Era, що допоможуть розширити кругозір та вдосконалити професійні навички.
- Платформа Сampster
Інтерактивна платформа “Кампстер” дарує доступ до невеликої кількості курсів, які стануть у пригоді, якщо ви поки що не визначилися та бажаєте дізнатися про фріланс-професії детальніше.
Вам також буде цікаво:
Благодійність: пропонуйте, запитуйте безплатну допомогу на Flagma!
Біженство “за океан”: які умові для українців в Канаді ті інших країнах?
Вимушені переселенці в Україні: куди звертатись за допомогою
Умови для біженців в країни ЄС, що не мають спільних кордонів з Україною
Українські біженці в Польщі: що важливо знати