UKR
 • ukr
 • rus
 • eng
16 навчальних платформ та онлайн\-шкіл, які надали безплатний доступ до своїх ресурсів протягом воєнного стану
2022.03.21

16 навчальних платформ та онлайн-шкіл, які надали безплатний доступ до своїх ресурсів протягом воєнного стану

Бізнесмени підтримують українських дітей та надають безплатний доступ до навчальних ресурсів на період воєнного стану. Попри тимчасовим труднощам, школярі зможуть розширити світогляд, обравши найзручнішу для себе платформу.

 • Веб-ресурс "Атмосферна школа", пакет "Слухач". Цифрові уроки, які відповідають шкільній програмі. Зареєструвавшись, вчителі, діти та батьки отримують доступ до конспектів уроків, професійних відеопрезентацій та відеолабораторних робіт, 400 електронних підручників, завдань для самоперевірки, списку додаткових корисних ресурсів.
 • Загальноосвітня школа DAR school запрошує учнів 7-11 класів. Ресурс позиціонується як повноцінна заміна репетиторам. Крім занять у межах шкільної програми, платформа націлена на профорієнтацію підлітків. Реєстрація займає всього кілька хвилин, після чого користувача приєднують до груп у Вайбері та Телеграмі та надають логіни та паролі для входу.
 • Академія сучасної освіти «А+» розробила онлайн-проєкт для підтримки українських дітей, які не можуть навчатися через воєнний стан. Навчання включає матеріали міжнародних програм IB DP та Cambridge IGCSE. Є білінгвальні класи. Для занять потрібно встановити програму Zооm.
 • Jamm School для учнів 5-11 класів надає доступ до дистанційного навчання, розробленого за Гарвардською програмою. Діти зможуть спілкуватися з однолітками, брати участь у майстер-класах; отримають доступ до електронних підручників, матеріалів для самоперевірки тощо.
 • Дистанційна школа Optima School надає навчальні матеріали, що відповідають шкільній програмі, для учнів 1-11 класів. Уроки та матеріали для самоперевірки доступні 24/7; кожного учня супроводжує тьютор.
 • Платформа сучасної освіти ThinkGlobal Online запрошує відвідати живі онлайн-уроки. За анонсами можна стежити на сторінці школи у Фейсбуці.
 • Ліцензійна дистанційна школа Liko Education Online розмістила на головній сторінці докладну інструкцію для реєстрації на безплатні навчальні курси для учнів молодшої, середньої та старшої школи. Кожен курс складається з уроків різного формату, практичних завдань та тестів.
 • Навчання екстерном пропонує платформа Alterra School (посилання на сторінку у Фейсбуці). У коментарях до посту опубліковано доступ для учнів 1-11 класів. Навчальні матеріали складаються з відеоуроків та перевіркових тестів.
 • У телеграм-каналі онлайн-школи OkStudy опубліковано посилання на телеграм-чат "OkStudy разом з тобою", де проводяться цікаві інтерактиви для дітей. У закріплених повідомленнях чату оновлений розклад та всі необхідні посилання. Заняття відбуваються на платформі Zооm.
 • Комп'ютерна Академія КРОК відкрила безплатний доступ до уроків для користувачів 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct та інше. Стежте за анонсами занять у Фейсбуці.
 • Науковий ліцей Кліма Чурюмова запрошує на онлайн-уроки, дистанційні зустрічі із психологами. Діти освоюватимуть шкільну програму, слухатимуть лекції, присвячені науково-популярним тематикам. Також школярі матимуть змогу відвідувати авторські курси від художників, учених, долучитися до мовного клубу. Інформація розміщується у Телеграм-каналі. Форма реєстрації знаходиться за цим посиланням.
 • Центр дистанційної освіти «Джерело» надав можливість самостійного вивчення шкільної програми учням 1-11 класів. Для цього реєструйтесь на програму "Слухач".
 • Проект School Navigator відкрив відкритий доступ до уроків українською, англійською та російською мовами. Платформа гостинно чекає на учнів та батьків, які опинилися у важких умовах. А також запрошує до співпраці вчителів, які бажають надати професійну допомогу юним громадянам України. На сайті також розміщено список європейських шкіл, які готові прийняти українських дітей на офлайн-навчання.
 • Математична онлайн-платформа GIOS "відчинила двері" для учнів 5-9 класів. Школярі матимуть змогу відвідувати інтерактивні уроки, що відповідають шкільній програмі.
 • Науково-дослідна школа «Базис» спільно з Viber-спільнотою «Школа_інфо» проводять уроки для учнів початкової та середньої школи.
 • Школа демократичної освіти «Майбутні» пропонує програми занять для вікових категорій 5-12 років та старшокласників. Потрібен обліковий запис у Телеграмі.

Міністерство освіти і науки України запустило проєкт "Всеукраїнський розклад". На сайті розміщено розклад занять на два тижні, опубліковано відеоуроки, завдання для самоперевірки. Проводяться уроки фізкультури та хвилини психологічного розвантаження.

 

Вам також буде цікаво:

Flagma – портал для бізнесу, який об'єднує країни. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису!

З 17 березня почав діяти Закон про податкові пільги для ФОП та підприємств під час воєнного стану

День натхнення своїх співробітників на вдосконалення: як мотивує Google та інші відомі корпорації?

Автоматизація роздрібного продажу та реалізації товарів народного споживання, як тренд, що динамічно розвивається

Штраф 65 000 гривень будуть присуджувати тим роботодавцям, які опублікують у вакансіях стать та інші особисті дані

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×