UKR
Безплатні або пільгові “читалки” для українців — дорослих та дітей
2022.04.28

Безплатні або пільгові “читалки” для українців — дорослих та дітей

Бажаючи підтримати українців, інтернет-магазини та інші сервіси відкрили доступ до читання електронних книжок, слухання аудіофайлів. На сторінках онлайн-магазину Yakaboo читаємо: “...кожна доступна книжка зараз – це надія, це ковток спокою, це незламна віра у перемогу добра для всіх українців. Ми хочемо, аби у ці непрості часи війни ви мали доступ до книг, могли заспокоїтись, почитати разом з близькими, відвернути дітей від подій навколо”. А також: “Понад 50 видавництв і авторів вже приєдналися до нашої ініціативи”. В каталогах розважальна, навчальна, професійна література для дорослих та дітей. Обирайте та розширюйте ваш світогляд!

 

Вам також буде цікаво:

Вакансії та резюме в Україні

Вакансії та резюме в Польщі

Робота в 50+ країнах: зручний пошук!

Нерухомість в Україні та інших країнах: оренда, купівля та продаж будь-яких об’єктів

Де знайти роботу українцям: важливі рекомендації стосовно працевлаштування в кризовій ситуації

Flagma – портал для бізнесу, який об'єднує країни. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису!

 

Пропозиції від українських книгарень

  • Національна книжкова платформа Yakaboo

Запрошує любителів читання вибрати будь-яку аудіо- або е-книжку через мобільний  додаток Yakaboo: для AppStore оплата скасована, для Google Play вартість складає 2 грн / місяць.Пропозиція дійсна при реєстрації за українським номером телефону.

Пропонує слухати або читати електронні книжки за промокодом «Book» за 50% від вартості. Гроші будуть спрямовані на благодійність. Окрім того, охочі зможуть придбати паперові книжки з автографами у межах благодійної акції: в комплекті до книг йде автограф та особистий дзвінок автора; 10% від суми перераховується до фонду “Повернись живим”.

Подарувало можливість безплатно прочитати деяку частину електронних книжок маленьким та дорослим читачам.

Запрошує дітей різного віку та їх батьків до читання корисної та надзвичайно захопливої, надихаючої літератури —  “...щоб хоч трохи заспокоїти та відвернути дітлахів, ви можете читати їм книжки серії про видатних особистостей і відомих українців, заспокоїти притчами-казками. Також ми маємо книжки-порадники для підлітків, видання різних авторів на тему комунікування з дітьми. В нашому асортименті є книжки для дорослих, які надихнуть і хоч трохи заспокоять”. Для читання оберіть книгу та натисніть “читати книжку”.

Наданий безплатний доступ до е-книжок у epub та pdf форматах. Потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті.

Книгарня PocketBook

Дарує 200 гривень для отримання безплатних електронних книжок. При оформленні замовлення треба вставити промокод READ_NOWAR у відповідну графу.

Пропонує придбати частину електронних книг для дітей та підлітків по 1 грн. Переходьте у категорії “Дитяча полиця” та “Полиця джуніор”. До того ж у групі Фейсбуку можна відстежувати новинки та акції.

Частину електронних книг, в тому числі й бестселерів, новинок, можна придбати за 1 грн. Доступні формати: mobi, fb2, epub, pdf. Всі кошти підуть на потреби армії.

Додаток Headway

Преміум підписка в освітньому додатку Headway стала для українців безплатною. Headway – це освітній додаток, в якому зібрано понад 1000 нон-фікшн книг та понад 13000 карток з ідеями, лайфхаками та поясненнями до них. Книжки можна читати та слухати.

З початком війни в Україні, аудіовидавництво опублікувало всі аудіокнижки для дітей безплатно. Наприклад, “Маленький принц”, “Острів скарбів”, “Крихітка Цахес”, “Збірка народних казок” та інші. Тут ви можете слухати книги, які начитані не лише професійними акторами, а й самими авторами.

Пропонує сучасні та класичні літературні твори вітчизняних та закордонних авторів – художні, науково-популярні, публіцистичні та інші. До речі, книги тут у вільному доступі постійно, адже головна мета УЦБ, щоб українці читали більше. Треб встановити доданок еЧитальня та ввести адресу електронної пошти. Книги можна завантажувати.

Давно вже практикує надання безплатних можливостей для читання та слухання книг. Але саме зараз їх пропозиція є найдужче своєчасною. Файли можна звантажити на телефон, планшет та комп'ютер. В безплатному каталозі художня, сучасна література у форматах fb2 (фб2), rtf, epub (єпаб), txt (тхт).

Публікує безплатні аудіо-книги для дітей. Більшість читців – волонтери, а саме — актори й студенти КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, але прочитати казку може кожен. Пропозиції надсилайте на пошту: pavlushaiyava@gmail.com.

 

Вам також буде цікаво:

Популярні Youtub-канали для вивчення англійської мови

Вивчіть іноземну мову безплатно: перелік відкритих для українців ресурсів

Обирайте українське: наші аналоги популярного софту для бізнесу та роботи

Отримайте нову професію: перелік безплатних для України онлайн-платформ

16 навчальних платформ та онлайн-шкіл, що відкрили безплатний доступ до своїх ресурсів на воєнний період

 

Безплатні онлайн-бібліотеки

Окрім акційних пропозицій від онлайн-магазинів, додамо ще кілька безплатних електронних бібліотек з українськими (та не тільки) книжками різних жанрів. Пам’яте, що авторські права майже на кожну книгу належать авторові чи виданню. Користуйтеся публічними сховищами лише в особливих випадках!

За допомогою пошуковика “Знайди книгу!” ви легко відшукаєте потрібну електронну чи паперову книгу українською мовою. Інший аналогічний сервіс BASE пропонує пошук книг будь-якою мовою на сторінках усього інтернет-простору.

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×