UKR
16 лютого — День інновацій\. Привітайте тих, хто вас надихає\!
2022.02.15

16 лютого — День інновацій. Привітайте тих, хто вас надихає!

Вперше День інновацій відзначили у 2002 році, участь взяли понад 50 країн. 16 лютого робіть сміливі кроки вперед самі та надихайте на прогрес навколишніх!

Новатори – люди, здатні до нестандартного мислення. Їхні ідеї можуть мати різний масштаб — стосуватися модернізації простих, повсякденних речей або стати основою для прориву в галузях, технологіях. Новатори створюють нове з урахуванням попередніх відкриттів; вони усвідомлюють, які наслідки матиме їх інновація. А також розуміють, що одного разу їхній винахід послужить для когось щаблем. День інновацій створено для того, щоб надихати таких людей на нові звершення. Крім того, 16 лютого заведено підвищувати рівень поінформованості щодо інноваційної діяльності.

Хоча в суспільстві інноваціями заведено називати лише високотехнологічні події, до них належать також ті практичні та приземлені речі, якими сповнена наша повсякденність. Щодня ми робимо маленький крок у свідомості чи практичному житті. Він завжди трохи інший, ніж був учора, але при цьому ґрунтується на досвіді. 

Обговоріть усім колективом, сім'єю плани на найближче майбутнє. Нехай навіть найсміливіші ідеї будуть почуті! Адже терпимість до колективної творчості — благодатний ґрунт для робітничого прогресу. Творчий процес дозволяє створювати щось корисне та практичне – нову ідею, новий продукт чи нову послугу. 

Скажіть сьогодні спасибі тим, хто спонукає вас на звершення! У кожного з нас є люди, які надихають нові кроки — родичі, колеги, начальство. Не варто також забувати, що ви теж когось надихаєте. 

 

Вам також буде цікаво:

Як добитися зростання продажів, позбавивши співробітників обмежувальних переконань

День натхнення своїх співробітників на вдосконалення: як мотивує Google та інші відомі корпорації?

Штраф 65 000 гривень будуть присуджувати тим роботодавцям, які опублікують у вакансіях підлогу та інші особисті дані

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×