UKR
  • ukr
  • rus
  • eng
Популярні Youtub\-канали для вивчення англійської мови
2022.04.26

Популярні Youtub-канали для вивчення англійської мови

Ютуб-канали для вивчення англійської мови — один з ефективних методів засвоїти його з нуля чи поглибити знання. Безплатні матеріали стануть у пригоді для підготовки до англомовних курсів, а також для поєднання з основною навчальною програмою. В переліку українські та закордонні канали, які містять уроки різного рівня складності. Серед ведучих курсів професійні викладачі та носії мови. Обов’язково додайте статтю в закладки браузера та поділіться посиланням з друзями!

 

Вам також буде цікаво:

Вакансії та резюме в Україні

Вакансії та резюме в Польщі

Робота в 50+ країнах: зручний пошук!

Нерухомість в Україні та інших країнах: оренда, купівля та продаж будь-яких об’єктів

Flagma – портал для бізнесу, який об'єднує країни. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису!

 

Перелік українських Ютуб-каналів

Ok English призначений для тих, хто вивчає англійську самостійно. На каналі понад 1000 відеоматеріалів для новачків, учнів середнього та, навіть, високого рівня.

English Online з викладачкою Айше Борсеїтовою, що створює короткі, але ємні уроки, в яких вона ділиться інформацією, надає лайфхаки для засвоєння простих і важких тем.

Українська онлайн-школа англійської мови EnglishDom: багато безплатних уроків та цікавих матеріалів для актуалізації, поглиблення, засвоєння граматики та розмовного.

 

Закордонні навчальні матеріали

Jobs School — звичайний хлопець ділиться власним досвідом, як вчити англійську із задоволенням, де знайти на це час, як мотивувати себе та багато іншого. Канал російською мовою, тому підійде для новачків.

Кирил Englisher надає велику підбірку роликів для вивчення англійської: граматика, розмовний, помилки, різниця між американським та великобританським й ще багато іншого. Російськомовний канал.

Розмовна англійська на кожен день з каналом Oxana Dolinka. Канал російською мовою.

Энтони Американец, носій американської версії англійської мови, знімає уроки на російській. Обіцяє, що слухачі досягнуть гарного рівня. 

LinguaTrip TV, США — канал для тих, хто не може позбутися акценту. Прості та ефективні вправи на артикуляцію допоможуть заговорити, як справжній американець. Крім того, тут велика бібліотека навчальних роликів. Канал російською мовою.

Безплатні уроки до відео, які використовуються на легендарному сайті Real English. Усі матеріали безплатні, з інтерактивними вправами та завданнями до відео.

Одна з найвідоміших у світі телерадіокомпаній (British Broadcasting Corporation — Британська мовна корпорація) пропонує купу безплатних уроків англійської мови. Вони представлені у різних форматах, наприклад: реальні життєві ситуації, мультфільми та інтерв'ю.

Цікава пропозиція від English TV — тут ви зможете покращити словниковий запас, попрактикуватися в аудіюванні, щоденній та розмовній мові, вивчати англійську під час сну (!).

 

Вам також буде цікаво:

Вивчіть іноземну мову безплатно: перелік відкритих для українців ресурсів

Де знайти роботу українцям: важливі рекомендації стосовно працевлаштування в кризовій ситуації

Обирайте українське: наші аналоги популярного софту для бізнесу та роботи

Отримайте нову професію: перелік безплатних для України онлайн-платформ

16 навчальних платформ та онлайн-шкіл, що відкрили безплатний доступ до своїх ресурсів на воєнний період

 

Проєкт British Council | LearnEnglish Kids призначений для дитячої аудиторії. Діти набагато краще сприймають нову інформацію на слух. Тому їм дуже корисно слухати дитячі пісеньки, які вони весело та з ентузіазмом намагаються повторювати.

Вивчення англійської мови за допомогою уроків, викладених на каналі 

Rachel's English, буде корисним для всіх, хто відчуває труднощі з вимовою. Автором проєкту є Рейчел – дівчина, яка професійно займається класичним співом та допомагає людям правильно налаштувати артикуляційний апарат. Завдяки цьому глядачі навчаються вимовляти англійські слова (американський варіант вимови) правильно.

Автори каналу Easy English пропонують досить оригінальний спосіб навчання. Так, частина відео пропонується у формі опитування – інтерв'юери опитують людей на вулицях різних країн та міст. Це дозволяє учням чути та бачити, як незнайомці спілкуються у реальному житті різними мовами. Канал буде цікавий глядачам, які мають хоч трохи знань з основ англійської мови, а також хочуть познайомитися з культурою Великобританії.

Цікаві відеоуроки від Learn English with EnglishClass101 призначені для швидкого вивчення англійської мови. Матеріали охоплюють багато аспектів американської та британської культури. Так ви можете більше дізнатися про ці країни, вивчаючи їхню мову.

Основним напрямом каналу VOA Learning English є вивчення граматики, яку можна застосовувати у повсякденному житті. Тут пропонуються відеоматеріали, що допомагають вивчити нові слова та особливості їхньої вимови. Уроки викладаються у дуже доступному форматі, вони будуть цікаві користувачам Ютуб з різним рівнем підготовки. У відео наводяться реальні ситуації з найбільш поширеними діалогами. Автор каналу знімає відео з новинами. Журналістами виступають професійні викладачі English, які розповідають новини доступною мовою. У відео є субтитри.

Канал FunForLouis мандрівника Луї Коула, який насолоджується життям у повному обсязі. Це не просто канал, а живий блог, оскільки Луї документує все, що відбувається з ним. Луї вміє запалити вогник та надихнути своїх слухачів! Ресурс спрямований на обізнаних учнів, які хочуть поглибити англійську з посмішкою.

Actualized розповість, як мотивувати себе, подолати емоції та розгорнути їх собі на користь та багато іншого. Розвивайте особистість, вивчаючи англійську!

Ютуб-канал Speak English with Misterduncan існує з 2006 року. Автор — людина, закохана у викладання англійської, до того ж у нього прекрасне почуття гумору, тому уроки не нудні. Тут є багато матеріалів на різні теми, наприклад: почуття, сленг, новини, мода, гроші. Вони легко сприймаються і наголошують на розмовну мову замість граматики.

Ділова англійська мова від каналу Business English підходить просунутим користувачам, які хочуть розширити словниковий запас. В програмі фінанси, економіка, керування ланцюжками постачання, договірне право.

 

Вам також буде цікаво:

Благодійність: пропонуйте, запитуйте безплатну допомогу на Flagma!

Біженство “за океан”: які умові для українців в Канаді ті інших країнах?

Вимушені переселенці в Україні: куди звертатись за допомогою

Біженцям з України: актуальні умови перетину кордонів країн, що межують (Румунії, Молдови, Словаччини, Угорщини, Польщі)

Умови для біженців в країни ЄС, що не мають спільних кордонів з Україною

Українські біженці в Польщі: що важливо знати

Німеччина: що потрібно знати біженцям з України

США: які можливості для біженців з України?

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×