UKR
  • ukr
  • rus
  • eng
Нерухомість в Україні та інших країнах\: оренда, купівля та продаж будь\-яких об’єктів
2022.04.18

Нерухомість в Україні та інших країнах: оренда, купівля та продаж будь-яких об’єктів

Якщо ви бажаєте взяти в оренду, або купити чи продати нерухомість в Україні, скористуйтеся безплатним сервісом Flagma.ua! 64 000+ оголошень від клієнтів та продавців дають можливість знайти найкращий варіант та скласти угоду за найвигіднішими умовами!

 

Переваги для наших клієнтів

  • Зручний для пошуку та публікацій інтерфейс

Бажаючи зробити наш сервіс ще зручнішим, ми оновили дизайн розділу “Нерухомість”. Тепер користувачі потрапляють на сторінку з великими віджетами розділів і можуть з легкістю знайти потрібне.

  • Всі види нерухомості

Для публікацій та пошуку доступні такі розділи: Оренда квартир; Купити ділянку; Купити будинок; Офіси, бізнес-центри; Комерційна нерухомість; Готовий бізнес.

  • Публікація на Flagma.ua безплатна

Зареєструвавши обліковий запис ви відразу отримаєте зручні та інтуїтивно зрозумілі інструменти для безплатної публікації будь-якої кількості оголошень. Додавайте заголовок, детальний опис, відео. Обирайте відповідний розділ. Заповнюйте поля “Ціна” та “Контактні дані”. Перш ніж здійснити дзвінок, ваш потенційний покупець або орендатор отримають максимально повну інформацію!

  • Доступні ефективні інструменти

Окрім інструментів для зручного та швидкого створення оголошень, ви також зможете скористатись функціоналом для аналітики (кількість переглядів та статистика за весь час). А також перенести ваші оголошення з інших ресурсів, заповнивши відповідний шаблон. З одного акаунту доступне розміщення оголошень в 50+ країнах.

  • Можливості для реклами

Ми зібрали статистику та створили найбільш ефективні для рекламного просування інструменти: Банерна реклама; VIP-оголошення; Розмістити у ТОП; Підняття; Віджети (для розташування на вашому веб-ресурсі).

Якщо у вас залишилися питання, або є пропозиції щодо співпраці, відправте повідомлення Адміністрації сайту (форма зв'язку розміщена у футері сайту). Ми постійно знаходимося на зв’язку у робочий час, що дозволяє здійснювати допомогу дуже швидко!

 

Вам також буде цікаво:

Вакансії та резюме в Україні

Вакансії та резюме в Польщі

Робота в 50+ країнах: зручний пошук!

Flagma – портал для бізнесу, який об'єднує країни. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису!

Благодійність: пропонуйте, запитуйте безплатну допомогу на Flagma!

Обирайте українське: наші аналоги популярного софту для бізнесу та роботи

Особливості роботи, оподаткування ФОП у воєнний період

Отримайте нову професію: перелік безплатних для України онлайн-платформ

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×