UKR
  • ukr
  • rus
  • eng
Flagma — портал для бізнесу, що об'єднує країни\. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису\!
2022.03.18

Flagma — портал для бізнесу, що об'єднує країни. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису!

Зараз, коли великий та малий бізнес переживають не найлегші часи, багато підприємців бачать найбільш довгострокову перспективу у побудові нових партнерських зв'язків. Вихід на міжнародний ринок дозволяє забезпечити підприємство будь-якого масштабу стабільним потоком платоспроможних клієнтів. 

Flagma — безплатна платформа, яка всебічно підтримує міжнародний бізнес.

Зареєструвавши обліковий запис на міжнародному порталі Flagma, ви зможете публікувати з особистого кабінету оголошення більш ніж у 50 країнах. У нас вже розміщуються підприємці та приватні особи з України, Польщі, Казахстану, Узбекистану, Німеччини та інших країн, пропонуючи купити, продати, замовити послуги або товари.

Незалежно від того, в якій країні ви живете, після реєстрації облікового запису за місцем перебування ви зможете публікувати оголошення про товари та послуги, розміщувати вакансії або резюме в будь-якій з обраних країн. 

Публікація оголошень, їх імпорт та експорт, ручне оновлення та аналітика повністю безплатні. За бажанням можна скористатися послугами рекламного просування – так ваші оголошення побачить значно більш кількість відвідувачів. Також є можливість автоматичного поновлення публікацій; функціонал для створення віджетів для розміщення на веб-ресурсах. 

Адміністрація сайту завжди готова прийти на допомогу та відповість на будь-які ваші запитання.

Вивчення попиту, особливостей ринку певної країни потребують деякого часу. Починайте будувати нові комерційні зв'язки із мінімальним бюджетом для просування прямо зараз. Станьте першими, обійшовши конкурентів! Реєструйте аккаунт на міжнародному порталі Flagma!

 

Вам також буде цікаво:

З 17 березня почав діяти Закон щодо податкових пільг під час воєнного стану для ФОПів та підприємств

Штраф 65 000 гривень будуть присуджувати тим роботодавцям, які опублікують у вакансіях стать та інші особисті дані

Як домогтися зростання продажів, позбавивши співробітників обмежуючих переконань

Автоматизація роздрібного продажу та реалізації товарів народного споживання, як динамічний тренд

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×