UKR
День натхнення своїх співробітників на вдосконалення\: як мотивує Google та інші відомі корпорації\?
2022.02.02

День натхнення своїх співробітників на вдосконалення: як мотивує Google та інші відомі корпорації?

1 лютого відзначають чудове мотивуюче свято — День натхнення своїх співробітників на вдосконалення. В країнах з солідним капіталістичним минулим навіть існує рейтинг найкращих роботодавців, де на ведучих місцях Google, Bain&Company, NASA Jet Propulsion Laboratory, LinkedIn та інші. Відношення до співробітників в цих компаніях базується на принципах людяності, демократії та довіри. Ось цікаві кейси мотивації від найвідоміших в світі роботодавців.

 

Google

Загальні досягнення комерційного проєкту під назвою Google — приємний “побічний ефект” талановитого, прогресивного керівництва. Успіх в побудуванні талановитого, завзятого колективу цілком логічний, адже засновники компанії Сергій Брин и Ларі Пейдж від самого початку поставили перед собою ціль створити комфортне середовище, перш за все, для своїх співробітників. 

Найвідоміший в світі роботодавець відрізняється дбайливістю та порозумінням. Виявивши той факт, що найкраще працюють команди, які не бояться карних наслідків за свої помилки, керівництво Google змогло сформувати думаючий, ініціативний колектив.

Так, співробітників всіх ланок заохочують ділилися досвідом та інформацією. Для цього в робочий процес впроваджено загальні збори, де кожний учасник може висловитися, а всі інші — обговорити його думку, відшліфовуючи раціональне зерно.

Таке унікальне явище, як G2G (Googler-to-Googler) дозволяє навіть новачкові відчувати себе впевнено — допомога,  яку готові надати більш обізнані колеги, дозволяє вирішувати задачі щонайефективніше. У локальній мережі Googler-to-Googler беруть участь більш ніж 6000 співробітників. Всі вони готові надати відповідь на будь-яке робоче питання. Крім того, в мереж популярні всілякі курси, тренінги з вдосконалення тощо.

Google не бачить марнотратства в тому, щоб 20% робочого часу віддавати на створення ідей нових продуктів. Слід сказати, що значна кількість найпопулярніших інноваційних сервісів була впроваджена саме завдяки принципу вільної п’ятої частини. Це, наприклад, всім відомий сервіс Gmail; Google Suggest (автозаповнення для рядка пошуку); курс обізнаності, створений інженером компанії Чед-Менг Таном та ще багато чого іншого.

Співробітники компанії не можу поскаржитися на непорозуміння: перед ними поставлено чіткі цілі, надані інструменти для їх реалізації. Всі процесі в Google прозорі. Це означає, що рядові члени команди якщо є бажання можуть подивитися презентацію, створену для менеджерів вищої ланки. Керівництво Google вважає, що чітке розуміння подій в середині корпорації допоможе виконувати обов’язки якнайкраще.

Крім кар'єрного росту та задовільнення від досягненої мети, співробітники отримують суттєву матеріальну мотивацію: медичні страховки, оплату послуг стоматолога, додаткову оплачувану відпустку за вагітністю та пологами, компенсацію витрат на навчання, компенсацію юридичних послуг до 5000 доларів, безкоштовні сніданки та обіди, безкоштовний фітнес-зал та інше. 

 

Amazon

Впевненість у майбутньому та стабільність — ось головні принципи стосунків корпорації з колективом виконавців. Широку відомість отримав план Amazon 401 k, завдяки якому співробітники можуть робити інвестиції з метою накопичення. Програма Career Choice передбачає до 95% компенсації коштів, витрачених на навчання. Таким чином, робітники постійно підвищують кваліфікацію, що не може не поліпшити якість їх роботи.  

Amazon забезпечує частково чи повністю безкоштовне медичне обслуговування, надає декілька варіантів медичних страховок на вибір. Забезпечує соціальний пакет, куди входить страхування, виплати за тимчасову непрацездатність, оплачена відпустка за вагітністю, пологами, доглядом за дитиною. Охочі можуть безкоштовно пройти курси батьківства та догляду за літніми людьми. Крім того, у всіх співробітників є знижка при купівлі товарів сервісу.

 

Apple

Техногігант виявляє неабияку турботу фінансовим, фізичним та психологічним здоров'ям робітників. Так, університет Apple надає можливість брати участь у навчанні, формує корпоративну культуру, надає доступ до інструментів щодо розвитку компанії та особистої ефективності.

Всі працівники можуть стати акціонерами компанії на пільгових умовах. Програма накопичень та їх захисту дозволяє подбати по ті часи, коли співробітник вийде на пенсію. Персонал має доступ до безкоштовного медичного обслуговування та занять спортом, медитацією. Батьки мають можливість взяти оплачувану відпустку. Для сімей з новонародженими передбачена схема поступового повернення на роботу. Також компанія допомагає знайти персонал для догляду за дітьми та літніми членами родини. Співробітники мають можливість купувати продукцію бренду за пільговими цінами. Велику підтримку мають волонтери. До речі, Google також заохочує своїх робітників до проявів доброти.

Подібні програми мотивації співробітників мають наймасштабніші компанії світу: Facebook, Microsoft, Samsung, Tencent, Intel. Створюючи комфортну з усякого погляду атмосферу, бренди ніби реалізують ідею “японської корпоративної сім’ї”, коли персонал працює віддано та ефективно, докладаючи всіх можливих зусиль для досягнення бізнес-мети.

 

Вам також буде цікаво:

Як домогтися зростання продажів, позбавивши співробітників від обмежувальних переконань

Штраф 65 000 гривень будуть присуджувати тим роботодавцям, які опублікують у вакансіях стать та інші особисті дані

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×