UKR
Як написати листа Діду Морозу на Новий рік
2021.12.16

Як написати листа Діду Морозу на Новий рік

4 грудня відзначають цікаве свято — Міжнародний день написання листів та замовлення подарунків Дідові Морозу. Усі охочі беруться за ручку та папір, щоб розповісти старому чарівнику про свої мрії. Як написати листа Діду Морозу на Новий рік з урахуванням усіх правил гарного тону?

Читайте поради, які підійдуть дорослим та дітям!

Традиційно ми сприймаємо Новий рік як головне сімейне свято. Ялинка, шампанське, аромат мандаринів, конфетті та, звичайно ж, очікування подарунків! Багато дорослих продовжують зворушливо вірити в новорічне диво — не менш молодших членів сім'ї вони чекають, що під ялинкою таємниче з'являться сюрпризи. І не біда, що Дідові доводиться трохи допомогти, попрацювавши його заступником, чи не так? 🙂

Отже, приступимо!

1. Запасіться чудовим настроєм! Весь час пам'ятайте, що ви пишете чарівнику, який розуміється на гарному жарті та завжди не проти повеселитися. 

 

2. Почніть із вітання. Уявіть, що ви пишете коханому дідусеві! Слова "шановний Мороз Іванович" або "дорогий дідусь Мороз" не залишать вашого адресата байдужим.

 

3. Будьте ввічливі! Добрий, але строгий старий, вважає за краще обдаровувати вихованих дівчаток і хлопчиків. Поцікавтеся самопочуттям Діда Мороза, запитайте, чи не втомився він ще. Неодмінно привітайте з прийдешнім святом.

 

4. Нагадайте своє ім'я, адже охочих отримати подарунок дуже багато. І хоча у Діда Мороза є помічники, які відповідають на листи і ніби все пам'ятають, про всяк випадок розкажіть про себе. Вкажіть, скільки вам років. Делікатно нагадайте про добрі вчинки, здійснені протягом цього року. Якщо є сумніви щодо власної прихильності, додайте пару пом'якшувальних аргументів 😉.

 

5. Тепер, коли новорічний Дід ґрунтовно підготовлений, розкажіть йому, про що ви мрієте. Зупиніться на одному, але найголовнішому бажанні (радимо завбачливо враховувати можливості заступників Діда Мороза). 

До речі, як показує досвід деяких авторів листів, бартер та інші суто комерційні пропозиції на подарунковий вміст чомусь не впливають 😏.

 

6. Пообіцяйте щось цінне. На відміну від ділових угод, до обіцянок добре поводитися, допомагати мамі (або дружині), бути ввічливим з однокласниками (або бізнес-партнерами), не порушувати правила правил дорожнього руху, Дід Мороз ставиться дуже прихильно. 

 

7. Чемно попрощайтеся з дідусем, подякуйте за увагу. Можете побажати здоров'я, бадьорості та висловити надію на швидку зустріч. Поставте підпис, дату, напишіть свою адресу.

 

8. І ще! Хто сказав, що Дідусь Мороз любить лише дарувати? Вишенькою на торті стане ваш сюрприз. Спробуйте намалювати його портрет або зобразити найближчих соратників — Снігуроньку, Сніговика, новорічну Ялинку. Також популярні автопортрети від авторів листів, групові малюнки всієї родини (корпоративний варіант — колективний портрет співробітників).

 

9. На конверті вкажіть адресу:

Резиденція в Україні. У нашій країні Святий Миколай має кілька резиденцій. Листи приймають у найстарішій із них, що знаходиться на території Національного природного парку "Гуцульщина". Поштова адреса: Резиденція Святого Миколая, с. Пистинь, Косівський р-он, Івано-Франківська обл., 78633; електронна пошта st.nicholas.estate@gmail.com

Резиденція Санта-Клауса в Лапландії. Сюди пишуть листи всіма мовами світу: Santa Claus, Arctic Circle, 96930, Rovaniemi, Finland. Щорічно лапландський чарівник отримує тисячі листів від дітей та дорослих.

Дід Мороз — казкова істота, але ніщо людське не чуже йому. Душевний, власноруч написаний та оформлений лист, безумовно, приємніший за шаблон!

 

Читайте також:

У чому зустрічати Новий 2022 рік?

Новий рік 2022: яку тварину ми зустрічатимемо?

Що подарувати на Новий рік: по 10 ідей, що надихають, на кожен випадок

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×