UKR
Веселі гадання на Святки та Старий Новий рік
2022.01.04

Веселі гадання на Святки та Старий Новий рік

Ворожіння — традиційні розваги напередодні Різдва або Старого Нового року. Зазвичай у ворожіннях беруть участь дівчата – близькі подруги чи сусідки. Мета ворожінь звичайно ж веселощі, спільне проведення часу. Але все-таки багато дівчат і навіть хлопців таять несміливу надію дізнатися про своє майбутнє, особливо в коханні, щодо весілля та можливого багатства.

Порада: перш ніж приступити, задумайте чітке питання та зосередьтеся.

Ворожіння на нареченого за ім'ям

Найпростіше і дуже веселе ворожіння. Напередодні Старого Нового року треба вийти на вулицю та запитати ім'я у першого зустрічного. Так зватимуть вашого чоловіка (дружину).

Ворожіння на заміжжя з обручкою

Дівчата збираються в кімнаті і по черзі котять обручку. Якщо кільце покотиться до дверей, бути найближчим часом заміжжю.

Ворожіння на весілля зі свічками

Потрібно взяти широкий таз та наповнити його водою. У половинки волоського горіха встановити невеликі свічки, запалити і пустити кораблики в таз. Чия свічка згорить перша, та дівчина зіграє весілля першою. Та ворожка, чия свічка згасне останньою, вийде заміж пізніше за всіх. Якщо шкаралупка втопиться, дівчині заміжньою не бути.

Ворожіння на книзі

Дуже популярне в колишні часи проведення часу. Спосіб використовувався для розв'язання побутових проблем, причому не лише напередодні зимових свят. Подумки поставте важливе для себе питання. Відкрийте книгу на задуманій сторінці та прочитайте задуманий рядок. Трактування фрази і буде відповіддю.

Ворожіння на кішках

Підійде лише тим, у кого у будинку живе пухнастий улюбленець. Загадайте бажання. Покличте кішку. Якщо тварина переступить поріг лівою лапкою, бажання здійсниться вже цього року.

Ворожіння на воску або парафіні

Вам знадобляться білі свічки або недогарки. Розплавте їх у невеликій ємності і струмком вилийте в миску з холодною водою. Переверніть, придивіться – отримана фігура буде відповіддю. 

Значення фігур:

 • серце — тебе люблять;
 • квіти — життя буде легким;
 • вінок — чекайте пропозиції руки та серця;
 • трикутник, павутиння — про вас пліткуватимуть;
 • квадрат — не станеться нічого нового;
 • трикутник у квадраті — важкі обставини;
 • поперечні зигзаги, хвилі — серйозна перешкода;
 • горбки — проблеми в любовних відносинах;
 • хвиляста дорога, поздовжні зигзаги — незвичайні пригоди;
 • коло — безвихідь, нудьга;
 • обличчя — цікаве знайомство;
 • поздовжні смужки – все залежить тільки від вас;
 • поперечні смуги — втрутиться чужий вплив;
 • чийсь образ – йдуть великі зміни;
 • будинок — довге життя.

Тлумачення воскових виливків викликає багато сміху та припущень.

Ворожіння на крупі

Поставте в центр столу ємність із великими зернами. Загадайте бажання та зачерпніть крупу рукою. Висипте на стіл і перерахуйте — якщо крупинок парна кількість, бажання не забариться.

На лазневому вінику

Важкоздійсненний ритуал, зате можна отримати відповідь про майбутнє фінансове становище. Попарившись у лазні, потрібно вийти у двір та кинути банний віник через праве плече. Якщо віник ляже листям до вас, бути вам у заміжжі багатою. Листя вправо — багато грошей заберуть справи, доведеться серйозно вкладатися у бізнес. Листя вліво — ваші грошики підуть до суперниці. Листя вгору — фінансові труднощі.

Ворожіння на яйці

Відокремте від білка жовток сирого яйця і вилийте його в миску з водою. Відправте ємність у мікрохвильову піч на 10 секунд. За цей час білок згорнеться, за отриманою фігурою і передбачають майбутнє. 

Тлумачення візерунків:

 • геометрична фігура (крім кола) — невдачі, розлучення з коханою людиною чи другом;
 • купол, кільце, коло — гармонія у відносинах, удача у коханні;
 • човен, корабель — чекають стосунки з іноземцем, іногороднім. Можливий ваш переїзд;
 • білок опустився на дно — чекає самотність.

Сучасне ворожіння по SMS

Езотеричний світ поступово переходить на сучасні гаджети!

Надішліть питання на будь-який незнайомий номер. Дочекайтеся відповіді. Будьте готові до несподіванок 😀.

Ворожіння за телефоном

Спосіб для дівчат. Наберіть перший незнайомий номер. Якщо відповість жінка, заміжжя цього року не загрожує. Якщо чоловік — запитайте його ім'я, так кликатимуть вашого нареченого.

Спосіб для чоловіків: відповість чоловік — роману не бувати. Жінка — запитайте ім'я та чекайте наречену з таким самим.

Ворожіння за комп'ютером (ноутбуком, планшетом)

Цей спосіб аналогічний до ворожіння з книгою. Задумайте бажання, відкрийте будь-яке листування, сторінку браузера тощо. Із заплющеними очима тицьніть у монітор пальцем. Вибрана фраза буде відповіддю.

Ворожіння на ліфті

Вийдіть на сходовий майданчик та задумайте бажання. Дочекайтеся, коли ліфт викличуть та зверніть увагу, куди він піде. Якщо вниз — ваші сподівання марні. Вгору — все виповниться.

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×