UKR
  • ukr
  • rus
  • eng
Вивчіть іноземну мову безплатно\: перелік відкритих для українців ресурсів
2022.04.19

Вивчіть іноземну мову безплатно: перелік відкритих для українців ресурсів

Для допомоги українцям онлайн-школи іноземних мов відкрили вільний доступ. Це допоможе біженцям якнайшвидше адаптуватися за кордоном та знайти роботу, а іншім українцям розширити меж спілкування.

 

Вам також буде цікаво:

Вакансії та резюме в Україні

Вакансії та резюме в Польщі

Робота в 50+ країнах: зручний пошук!

Нерухомість в Україні та інших країнах: оренда, купівля та продаж будь-яких об’єктів

Flagma – портал для бізнесу, який об'єднує країни. Здійснюйте імпорт, експорт товарів, послуг з одного облікового запису!

 

Різні іноземні мови

Платформа Preply підтримує вимушених переселенців з України та надає можливість вивчати іноземні мови безплатно. Волонтери проводять групові уроки онлайн, до яких може приєднатися кожний, хто бажає. Отримайте доступ до вивчення англійської, польської, німецької та інших мов!

Busuu надає преміум-доступ на 90 днів для жителів України та евакуйованих. В каталозі англійська, іспанська, німецька, італійська, португальська, китайська, польська та інші мови.

LingQ — школа з широкою бібліотекою різнорівневих мовних курсів, усього 21 навчальна програма. Для активації доступу треба написати листа на пошту support@lingq.com.

Drops дарує українцям Premium-підписку Drops на рік. Для отримання треба заповнити форму внизу сторінки та отримати промокод, який прийде протягом 48 годин. Якщо лист не надійде, напишіть у підтримку.

Ling App — додаток для інтерактивного вивчення мов, безплатний для українців. 

Додаток uTalk стане у пригоді для вивчення базового мовленнєвого рівня. Зареєстровано 149 мов, серед яких ви можете вибрати потрібну та вивчати найбільш уживані слова та фрази, що полегшать вам комунікацію.

Застосунок Babbel пропонує вивчення іноземної мови за допомогою смартфону. Доступ відкритий на 3 місяці. Ви можете обрати одну, будь-яку, мову.

Навчальна платформа Mondly запрошує українських біженців до вивчення будь-якої з 25 європейських мов: англійської, польської, німецької, румунської та інших. Для отримання відкритого доступу достатньо обрати в полі “Я володію” українську.

Інтерактивна платформа для навчання онлайн Campster надає можливість вивчати англійську, іспанську, італійську, німецьку, французьку.

 

Вивчення англійської

Simple English впровадили charity-зайняття для дорослих та дітей України. Для отримання актуальної інформації щодо розкладу треба заповнити Google-форму.

ALOHA Language School пропонує безплатне вивчення англійської в групах. Треба перейти в чат-бот, дати відповіді та отримати доступ в особистий кабінет.

Додаток Gramaro дарує преміум-доступ на рік. Скориставшись пропозицією, ви зможете вивчати англійську в ігровій формі, з легкістю засвоюючи граматику та поповнюючи словниковий запас.

Англійська від онлайн-школи Prometheus утримує кілька рівнів для початківців та фахівців різних професій. Тут можуть почати “з азів” або підтягнути граматику журналісти, бізнесмени, науковці, технічні спеціалісти, інженери, математики.

Теза платформи Duolingo: “Вивчайте англійську, приділяючи їй лише 5 хвилин на день”. В програмі короткі ігрові завдання для початківців і тих, хто хоче практикуватись.

 

Вивчення польської

Ця країна стала гостинним прихистком для найбільшої кількості українців, тому пропозиція з безплатного навчання стане дуже доречною. Edualy пропонує вивчення польської мови онлайн. Програма розрахована навіть на новачків.

Сайт Obywatelkiy надає безплатні місця біженцям — дітям, підліткам та дорослим. Кількість місць обмежена. Про їх наявність дізнайтеся на цій сторінці.

 

Вивчення іспанської

Español en España запрошує біженців з України на безплатні офлайн-курси. Офіси розташовані у 43 містах. На сторінці асоціації шкіл ви знайдете умови надання послуги та адреси найближчих центрів.

 

Вивчення німецької

Курси німецької для громадян України та тих, хто має дозвіл на проживання в Україні, зі знижкою 99,9% від інституту Гете в Україні. Актуальна інформація про наявність навчальних місць за посиланням.

Портал “Мій шлях в Германію” запрошує практикувати німецьку самостійно, переділяючи фільми, виконуючи вправи, беручи участь в іграх та програмах.

 

Вам також буде цікаво:

Благодійність: пропонуйте, запитуйте безплатну допомогу на Flagma!

Обирайте українське: наші аналоги популярного софту для бізнесу та роботи

Отримайте нову професію: перелік безплатних для України онлайн-платформ

16 навчальних платформ та онлайн-шкіл, що відкрили безплатний доступ до своїх ресурсів на воєнний період

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×