UKR
Новий рік 2022\: яку тварину ми зустрічатимемо\?
2021.12.15

Новий рік 2022: яку тварину ми зустрічатимемо?

Згідно з китайським гороскопом покровитель 2022 року — Чорний (Блакитний) Водяний Тигр. Його час почнеться 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року. Астрологи стверджують, що цей рік буде багатий на великі зміни. Які хитрощі допоможуть залучити вдачу на ваш бік?

 

Тигр у зодіакальному циклі

1 лютого ми прощаємось із Металічним Биком, символом 2021 року. Його місце займе відважний і самолюбний король джунглів. Рік, що наближається, пов'язаний зі стихією води, тому йому часто привласнюють епітет Блакитний. Насправді у китайській натурфілософії воді відповідає чорний колір, тому правильна назва — рік Чорного Водяного Тигра.

Тигр посідає третє місце у дванадцятирічному циклі зодіаку. Йому передують Щур і Бик, за що гордий хижак їх недолюблює. За Тигром слідує скромний Кролик. Яку тварину ми зустрічатимемо у 2023 році? — Чорного Водяного Кролика (Кота). А ось Синій Дерев'яний Тигр повернеться до нас лише через 12 років – у 2034 році.

 

Характеристика року Тигра

Люди, що народилися у рік Тигра, відрізняються сміливістю, впевненістю, рішучим характером, сильним духом. Серед них багато чудових лідерів. Вони вміють подобатися і вміло користуються своєю чарівністю. Правда, іноді з царською безпосередністю дозволяють собі спалахи гніву або витівки розпещеної дитини.

Рішучі, норовливі, уперті Тигри прагнуть досягти мети всупереч будь-яким перешкодам. Їх цікавлять змагання, азартні ігри, виклик. Чи треба говорити, хто найчастіше перемагає?

Стихія води, в якій знаходиться Тигр 2022, пом'якшує гнівливість та нетерпимість смугастого хижака. Цього року він відрізнятиметься мудрістю, лояльністю та поблажливістю. Здоровий авантюризм — його девіз на найближчі 12 місяців. Тим, хто зуміє прорахувати наперед і ризикне, господар року подарує велику удачу та значні можливості.

 

Щасливі прикмети на рік Тигра

Попередні роки Тигра: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

  • Щасливі дні: 16 та 17 доба китайського місячного циклу
  • Щасливі місяці: 3, 7, 10 місяці китайського місячного календаря
  • Щасливі цифри: 1, 3, 4 та всі числа, що містять їх (13, 24 тощо)
  • Щаслива квітка: цинерарія, жовта лілія
  • Щасливі кольори: білий, всі відтінки синього, сірий, оранжевий
  • Щаслива сторона світу: схід, північ, південь

 

Що приносить невдачу в році Тигра

Відповідно до китайської натурфілософії людям, що народилися в рік Тигра, слід уникати:

  • Нещасливі цифри: 6, 7, 8 і всі числа, що їх містять (16, 28 і так далі)
  • Нещасливі місяці: 1, 4, 5 та 11 місяці китайського місячного календаря
  • Нещасливий колір: коричневий
  • Нещаслива сторона світу: південний захід

 

Загальний гороскоп на 2022 рік

Для кожного дня року можна побудувати свій гороскоп. Загальні рекомендації всім знакам зодіаку такі.

Рішучий, розумний Тигр принесе безліч змін і подарує свою прихильність тим, хто налаштований ризикувати з розумом та здобувати. Шанс отримують ті, хто має намір завоювати Всесвіт. М'який характер, поступливість, уміння любити відійдуть на другий план. Рік добрий для тих, хто рішуче будує кар'єру та особисту фінансову імперію.

У 2022 зможуть блиснути творчі люди та служителі мистецтва. Тигр сприяє самовираженню, польоту фантазії, успіху. Якщо ви давно мріяли зайнятися новим хобі або творчою працею, настав ідеальний час, щоб реалізувати подібні бажання.

Смугастий хижак — віддана і постійна тварина, під заступництвом майбутнього знаку сімейні цінності. На відміну від обставин у світі, де забурлять неабиякі пристрасті, у домівках будуть панувати взаєморозуміння, спокій, добробут, любов. Крім того, 2022 рік — чудовий час для укладання шлюбів.

Що готує 2022 рік для тих, хто народився в рік Тигра

Під особливим заступництвом зодіаку люди, що народилися під цим знаком. Настає їх Benmingnian — Рік Долі. На всіх Тигрів чекають несподівані випробування та великі зміни.

Астрологи не рекомендують міняти роботу, тому що нова посада буде далекою від ідеалу. Продовжуйте навчання, розвивайте навички на займаному зараз місці.

Активно, але обережно робіть фінансові операції — Тигр допоможе досягти успіху у цій сфері. Уважно ставтеся до всіляких знаків, адже перспективні можливості з'являтимуться несподівано.

Ретельно дбайте про своє здоров'я. Не забувайте відпочивати. Приділяйте достатньо часу сну.

У коханні настане спокійний період. Ви зможете зберегти попередні стосунки, але вибухових пристрастей чекати не варто. Зате стара дружба стане ще міцнішою. У вашому житті з'являться нові приятелі. Не відмовляйтеся від дружньої уваги та участі, адже можливо що одного разу вони стануть чимось більшим.

 

Вам буде цікаво:

У чому зустрічати Новий рік 2022?

Як написати листа Діду Морозу на Новий рік

Що подарувати на Новий рік: по 10 ідей, що надихають, на кожен випадок

Повернутися на головну
Вибрати розділ
×